| Andrutza137 a întrebat:

Buna prieteni. Vreau sa ma ajutati cu ceva...Inainte sa incep vreau sa spun ca baia mea este in constructii si mama a facut un veceu in curte..Nu este ceva de ras.
Acuma sa incep.
In data de 27.08. 2013 m-am trezit plangand.
Am visat ceva foarte ciudat...Totul a inceput cand o prietena foarte buna de-a mea(care sta departe) a venit la mine pentru cateva zile. Dupa aia nu prea stiu ce s-a intamplat pentru ca parca am intrat in alt vis...
Era parca mama la acel veceu si.(Asta-i partea ciudata )parca niste pitici mici vroiau sa o omoare, sa o blocheze acolo.
Apoi nu stiu cum naiba am disparut de acolosi mamvazut in casa cuiva si eu stiam ca mama repara veceul...
Apoi a venit cineva si mi-a spus ca a murit..Si eu Am inceput sa plang,dar parca in vis pur si simplu nu puteam sa plang,parca cineva ma oprea, si dupa colt a venit mama si sem lua de mine ca cica nu a murit, dar daca ar muri eu decat atata as plange.Si am vazut-o ca era foarte suparata pe mine.
Apoi i-am am trecut la faza cu piticii..Si iar un moment foarte aiurea..Nu stiu daca stiti dar eu sunt umpoic cam obsedata dupa Justin Bieber unul din pitici avea fata lui..Cred ca are legatura si cu faptul ca inainte sa ador ma gandeam numai la el...Sa contnuam.
Faza sa repetat insa altfel.
Mama iar repara veceul, iar a venit aceea persoana si mi-a spus ca e bine..Si cand am fost sa o vad am fazut-o pe mama cand tipa"TE IUBESC, LA REVEDERE"Dinnou parca cineva ma oprea sa vorbesc pentru ca incercam si nu puteam si nu puteam sa tip sau sa plang..DE CE?
Sa mentionez cateva lucruri poate va ajuta:
-Am mai visat-o pe mama cand dadea sa moara.
-Nu simteam mirosul ca~catului pentru ca am auzit ca si asta innseamna ceva.

In primiul rand nu inteleg ce insamna acest vis si nu mai inteleg de ce a spus ca e suparata pe cine si de ce nu puteam sa plang sau sa vorbesc.
Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| maria999 a răspuns:

Cu toti avem vise din astea.Si neu am cosmaruri mereu nu trebuie sa le dai atat de multa importanta.