| mishuzuchan a întrebat:

Buna prieteni ^^. vreau sa va intreb ce parere aveti de fetele inalte asta e o intrebare mai mult pentru baieti dar as dori sa va aflu parerea multumesc ^^ pupici

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Faza e ca avem gusturi diferite unora poate le plac fetele mai inalte, altora mai scunde fiecare cu ce ii place sper ca intelegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,scuze ca raspund(pentru ca sunt fata), dar eu cred ca fetele care sunt mai scunde sunt putin mai frumoase decat cele inalte.Depinde de ce crezi si tu, asta este doar parerea mea.

| Neinteresantul a răspuns:

E o intrebare un pic fara sens. e ca si cum ai intreba ce parere avem despre 10 kg de branza...

O fata inalta e tot un om, iar fiecare om e diferit in felul lui. Inalta sau scunda, nu conteaza. Conteaza personalitatea omului. Intr-adevar, dupa cum zice si DeeaDeea1411, fetele mai scunde sunt IN GENERAL mai atragatoare decat cele inalte. Asta e valabila si pentru baieti.

Daca e s-o luam altfel, inaltimea poate fi luata drept un complex de catre multe persoane. Unele prea inalte (peste 1.80) vor fi complexate pentru ca se va uita lumea la ele si ca vor iesi mult in evidenta (mai ales daca nu sunt foarte atragatoare), cele scunde (sub 1.60) vor fi complexate pentru ca-s prea mici, etc. Mai sunt unele persoane rele care le considera "capre" sau" "ţoape" pe cele inalte si "midget" sau "cotiere" pe cele scunde.

Dar astea sunt doar rautati. Pentru unele persoane conteaza si inaltimea partenerei/partenerului. Eu unul prefer fetele cu inaltime intre 1.67 si 1.75, dar asta nu inseamna ca daca-mi place o fata o voi ignora doar pentru ca nu se incadreaza in preferintele mele.