| Maya_8602 a întrebat:

prietenul meu s-a despartit de mine, si eu voiam acelasi lucru, dar dupa ce s-a despartit mi-am dat seama cat de indragostita eram de el.Eu cred ca mai ma place, deoarece la scoala, suntem cls 8, am vb despre un lucru, s-a sunat si i-am spus eu ma duc in banca, si el nu ii venea idea, uitase dc vorbeam, si m-a tras de mana si zice stai si s-a uitat in ochii mei.credeti ca mai simte ceva si mai ma place? Si vb cu prietena mea.uneori.credeti ca vrea sa ma faca geloasa? deci mai ma place sau nu? funda la cel mai bun raspuns si repede!

Răspuns Câştigător
| Andreea_9197 a răspuns:

Sigur te mai place. Vorbeste cu el si rezolvati totul.Mai ales daca s-a uitat in ochii tai.Succes!happy

3 răspunsuri:
| aneth a răspuns:

Vorbeste cu el n-ai nimic de pierdut!(a si sgur te place)

| greenlagoon a răspuns:

Te place !

| Mimi2011 a răspuns:

E evident ca inca te mai place! Odata ce persoana de care te-ai despartit are curajul sa te priveasca direct in ochi inseamna ca are sentimente puternice pentru tine.Eu zic sa vb cu el si sa ii spui ce simti si ca nu te-ai simtit deloc bine despartindu-te de el si s-ar putea sa-ti raspunda si el aceleasi lucruriwinking