| Glamour612 a întrebat:

Probabil o sa ma credeti nebuna sau ciudatalaughing dar daca nu puteti sa ma ajutati mai bine nu raspundetibig grin. Poate cineva sa imi dea si mie niste ritualuri de chemare a spiritelor? Sau un site orice laughing Si nu imi ziceti de Bloody Mary si faza cu lumanarile in oglinda si sa o strigi ca stiu dejalaughingbatting eyelashesbig grin.
Deci. vreau invocari, chemari ale spiritelor sau ale lui Luciferbig grin.Multumesc!:*love struck

Răspuns Câştigător
| BiwCupcake a răspuns:

Stiu unul de mult timp

: iei o carte f veche [te ducisi tu la bunici, strabunici] cartea sa fie cat de veche gasesti. o cheie la fel f veche. sa te imbraci cu o bluza simpla intr. o singura culoare. apoi: pe la 12:00, aprinzi niste lumanari sau o veioza da de preferat lumanari, apoi deschizi cartea la pag 666 daca are... de preferat sa aiba... dk nu la 100. apoi lasi cheia pe carte si deschizi un geam, apoi intrebi si tu cu glas tare : ce culoare are bluza mea si cheia o sa se miste pe carte in ordinea literelor, si apoi daca nu merge, stai si pur si simplu astepti. mia intrebi odata si daca nici a3a oara nu merge sigh inseamna ca spiritele o sa te bantuie urmatoarele 3 nopti la rand. daca merge, atunci poti sa mai intrebi diferite lucruri, cu raspuns da sau nu.

e o chestie tare ciudata dar eu o stiu de kn eram mica si mai multe pers au incerat si chiar a merswinking

sper ca te-am ajutatwinking

fundoi? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| oOoLadyMoOo a răspuns:

Http://lumeaparanormalului.dap.ro/III-th_version/ritual_de_comunicare.html

Interesant...Cred ac o sa incerc si eu :x
:))
Funda, daca te-a ajutat :)

| Essence a răspuns:

Prea multe desene tampite si probabil prea mult calculator : http://haberini.files.wordpress.com/2009/03/oameni-prosti.jpg

suferi de ultraradiatie cronica. http://mariuscump.files.wordpress.com/......efoane.jpg

tratament:

te sfatuiesc sa vizitezi si tu o Biserica, poate ti se mai calmeaza sufletul si mintea.
daca nu merge cu Biserica (pentru ca exista NEoameni) incearca la un psiholog.

serios acum, ai probleme grave.
cum sa ceri sa invoci spiritele si pe cine alticneva? pe lucifer?
ooof. copii din ziua de azi.
sincer, mi-e mila.
Tu crezi ca suntem in regele saman aici, te crezi ioh asacura cu nu mai stiu ce spirit care lupta contra fortelor rele?
alooooooo. esti pe pamant aici, nu exista spirite, fantome, monstrii, dinozauri, extraterestrii, martieni, luptatori galactici, navete spatiale, ozn-uri, nave extraterestre, si invazii pe aceasta planeta!

daca nu-ti convine aceasta lume, ia-ti un bilet catre saturn, jupiter, marte si ce mai vrei tu.

prea multe filme de groaza isi fac efectul.
serioos. nu te supara, dar mai citeste-ti odata intrebarea pe care ai pus-o?
acum dupa ce ai citit mesajul meu, cum ti se mai pare?

TAKE CARE!
ai grija de tine.

| Paul_Grama_1995 a răspuns:

Chiar merge?