| NUTREBUIENUME a întrebat:

puteti sa imi dati si mie cateva telefoane cu touch-screen care sa aiba camera foto peste 3 megapixeli ( daca se poate si flash sau blitz ) si sa coste 300-400 lei? si sa aiba si camera video,sa fie in stoc la magazinele carrefour, auchan, real sau kaufland din constanta big grin. multumesc.dau funda pentru cele mai multe telefoane

Răspuns Câştigător
| SoranaCs a răspuns:

Http://www.ilexgsm.ro/Telefoane/Telefoane-Mobile/Telefon-Mobil-ZTE-Racer-2/
il am si eu si este foarte bun, cele mai bune sunt cele de la Samsung

1 răspuns: