| makeyousmile12 a întrebat:

Puteti sa imi spune-ti de ce va place Facebook-ul? Cel mai frumos argument primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Panda10213 a răspuns:

Facebook pentru noi inseamna NON-SCOALA, EDUCATIE etc. Prin el putem comunica cu toti prietenii nostri si putem afla diferite lucruri dar pe aceasta retea de socializare invatam sa ne imprietenim. Suntem noi insine si asta iubim cel mai mult. Funda?

1 răspuns:
| Tabacu_Leonardo_1980 a răspuns:

Pentru ca e ca un fel de jurnal in fine nu exact ca un jurnal dar poti sa vorbesti cu cine vrei, cand vrei, ce vrei. Poti pune poze si le poti arata la alti prieteni videoclipuri, pagini, etc.
Funda?