| sojustme a întrebat:

Puteti sa imi traduceti acest text(fara google translate ca nu e bun de nimic)Mi-au placut multe in tabara dar ce mi-a placut cel mai mult a fost ca noi, copii ne-am inteles si am cooperat foarte mult.Am vorbit engleza permanent chiar si in camera cu colegele pentru a ne obisnui sa vorbim cu profesorii nostri din Statele Unite ale Americii.Concursul de talente a fost plin de emotii cel putin pentru mine.Am cantat si cred ca am avut mici ezitari pe alocuri dar per total a fost bine.Jocurile si lectiile de engleza pentru mine au fost acelasi lucru. M-am distrat de minune la ambele activitati.Profesorii au fost exceptionali.Ne-am inteles foarte bine ei invatandu-ma pe mine engleza iar eu pe ei romana. Mi-as dori sa mergem si la anul.Sunt sigura ca va fi la fel de frumos sau chiar mai mult...Va rog mult ca trebuie sa il trimit peste cateva ore funda pentru cea mai buna traducere.

1 răspuns:
| SMaricel a răspuns:

Buna,intra aici si traduci in ce limba vrei tu, pentru ca nu stiu in ce limba vrei sa traduci pentru ca nu ai mentionat http://www.dictionar.us/roman-englez/