| andrada a întrebat:

Buna
Sa zicem ca sunteti intr-o relatie cu un baiat dar el nu vrea sa stie nm de relatia voastra si va e f greu sa ascundeti relatia asta de parintii si prieteni. Ce ati face?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Eu l'as intreba de ce vrea sa ascundem. Mi'a cerut asta vara tipu' cu care eram asta, si oricum dupa cateva zile a aflat toata lumea.Eu nu pot sa tin ascuns.Si de ce sa vrea sa ascunda? Ii e rusine cu mine, sau ce? Nu stiu ce relatie e aia, pe ascuns. Unora li se pare palpitant, insa eu ii detest pe astia care se ascund de lume. Ori suntem impreuna si vrei sa afle lumea ca ai prietena, ori nu mai esti.Eu,nu cred ca voi accepta niciodata asa ceva.Asta pentru ca...imi e foarte greu sa am incredere in baeiti.Asa am fost invatata, adica mai mult asa m-am invatat eu din proprie experienta.De unde stiu eu ca el nu vrea sa ascunda, ca sa fie si cu altele in acelasi timp cu mine?

3 răspunsuri:
| TaylorSwift a răspuns:

Ii spui iubitului tau ca nu mai poti tine ascunsa relatia de parinti si ca doresti sa le spui despre ea. Daca el nu intelege acest lucru, cred ca ar trebui sa va despartiti. Inseamna ca el nu are de gand sa aiba o relatie serioasa cu tine din moment ce nu vrea sa afle nimeni, deci sa nu fie legat de nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul tau l-asi intreba de ce nu vrea ca lumea sa afle de relatia voastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-asi intreba de ce nu vrea ca lumea sa stie ca sunteti impreuna