| danytkd13 a întrebat:

.salut!
Anul asta intru la liceu si as vrea sa stiu la ce licee as putea intra cu o medie intre 8-8.50...cred
Nu au venit acele brosuri cu licee si sunt putin dezorientat...
As vrea sa imi spuneti licee bune din Bucuresti cu profilul real:stiinte ale naturii.
Anu' asta am cam dat-o'n bara si mi-a scazut media pe la 8...
Si as vrea sa imi explicati cum e chestia cu mediile in functie de CAPACITATE...am inteles ca media liceului se schimba cand vin rezultatele...
In concluzie dau funda si am media intre 8-8.50

1 răspuns:
| Toader_Alina_1992 a răspuns:

Da ai putea sa intri la liceul Neagoe Basarb este un liceu foarte bun