| Bibiii_7939 a întrebat:

Sambata aceasta o sa fie majoratul unei prietene. As vrea sa ii fac o surpriza inedita. Asa ca, am nevoie de niste idei. Multumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
| MoreFun a răspuns:

Daca vrei sa ii faci o surpriza, afla ce ii place cel mai mult. De exemplu un catelus, daca are unde sa il tina. Sau daca de exemplu ii place foarte mult un anumit supererou, ii poti lua un tricou cu el, sau cu semnul eroului. Daca te pricepi la desen, ii poti desena ceva, ii poti face chiar un portret. Ii poti lua o bratara de aur sau argint cu numele ei.

| andru10best a răspuns:

Propun o filmare cu urari de la straini, prieteni, familie. Filmarea sa o pui dupa ce sufla in tort. Poti sa te inspiri aici http://www.surprizewow.com/filmari/o-mare-de-urari/

| PokemonCuSapaliga a răspuns:

Dai Plastilina si prezervative sa vezi ce bucuroasa o sa fie