| alle_7608 a întrebat:

Buna sambata asta am fost la discoteca...si era acolo un dj toate seara l-am atmirat si prietenu lui sora mea s-a suparat pe mine pentru ca acel dj era dusmanul lui ce sa fac pentru acel baiat ma atrage:X? un sfat

Răspuns Câştigător
| darkeyes a răspuns:

Vaistraight face
Ce iti pasa tie de prietenu lu sorata? Adica nu zic sa nu iti pese da pana mea, iti irosesti fericirea pentru ce crede baiatul ala?
Nu fi fraiera.Pa

3 răspunsuri:
| un copil:x a răspuns:

Este simplu sa-i spuneti sa nu-i pese de prietenul surorii ei, dar nu este chiar asa usor.Pe mine nu m-a lasat varul meu sa stau cu un baiat, iar eu l-am ascultat doar ca sa nu ma cert cu elstraight face, pentru ca el este mai important pentru mine, dar sincer alle mai tarziu am regretat pentru ca am ajuns sa tin la el si am considerat ca trebuia sa stau in continuare cu el fara sa stie varul meu.Asa ca ai putea si tu sa fii cu el pe ascuns, fara sa afle prietenul surorii tale.

| irina20 a răspuns:

Lasa-l in durerea si supararea lui. Ce treaba ai tu cu el? Daca-ti place baiatul, mergi inainte, sa nu tii cont cui ii convine sau nu.Bafta

| alle_7608 explică:

Da dar faza e ca nu vreau sa ma cert cu prietenu lu sora mea pentru ca ma inteleg ff bine cu el si ma ajutat cu niste probleme
si nu pot sa fac asta mai ales ca sta si la mine