| amdr001 a întrebat:

scuzati categoria! dar cei cu paginile de facebook cu admini, content creatori... pentru ei este aceasta intrebare. deci, aveam o pagina pana ieri de vreo 4.000 de like'uri! eram 4 managere! iar una [nu ce principala] s-a gandit sa ne scoata pe toate si sa fie numa ea admina, sa puna pe cine vrea ea, etc! deci, pagina a fost ca si furata practic! si nici nu ne'a anuntat de ce! deci o urasc! si nu stiu cum putem recupera pagina! ea este o persoana cu care nu poti discuta omeneste! am incercat si cu frumosul si cu injuraturi sa o iau! si tot nu vrea! si ea era cea mai inactiva de pe pagina! am muncit toata vara la pagina aia! am indragit'o mult si inca o indragesc si chiar nu vreau sa se termine toata munca noastra asa straight face stie cineva cum putem recupera pagina? cineva care a mai patit'o! va rog! sunt terminata! straight face
multumesc!
cine ma va ajuta, il voi pune si e el ca si content creator pe pagina macar, apoi poate poate devine si manager, dar sa nu fure pagina! dar pana atunci ne trebuie o solutie buna!
multumesc!

7 răspunsuri:
| Biutsssaa a răspuns:

Hei! Am analizat ceea ce ai scris si cred ca te pot ajuta!
Daca este o fire rautacioasa, s-ar putea sa nu poti scoate nimic de la ea. Spune-le si celorlalte fete, poate si ele mai vin cu cate o idee, sau sa imbunatatiti una.
Voi sunteti mai multe, prin urmare mai puternice. Poti trimite un fel de mass tuturor, astfel ii vei instiinta pe toti in legatura cu ea si cu furtul paginii! Astfel, oamenii vor intelege si isi vor da seama ce fel de persoana este ea.
Deasemenea dupa ceva timp, fanii paginii vor observa ca voi trei admine nu mai postati nimic si vor pune tot felul de intrebari. Daca ea minte in legatura cu asta, n-are nimic. Dupa cum ai spus, ea nu este activa, asa ca nu va mai primii niciun like in plus. In cele din urma se va plictisi si va ceda!
Daca nici asa nu merge, puteti creea o alta pagina intr-un stil cat mai original. Doar asta conteaza, sa vii cu idei noi si sa fii activa. Orice pagina devine populara cu adminele potrivite!
Succes si sper ca te-am ajutat! :*

| MeDyw0w a răspuns:

Poti recupera pagina spunandu-i adminei ca a fost pagina ta de Facebook mai intai. Poti sa ii spui ca daca e rautacioasa, nu rezolva nimic. Cu atat mai rau! Lumea o sa o urasca pentru comportamentul ei. Si daca nu o sa vrea nici atunci, creeaza o alta pagina. Daca ai avut succes pe vechea pagina, asta nu inseamna ca nu o sa ai si pe cea noua. Fa o pagina noua in stilul celei vechi. Sper ca te-am ajutat! happy

| LORYLoreley a răspuns:

Buna!
Mie mi s-a intamplat cu https://www.facebook.com/Ilovemylifjavascript:void(0); e.comunitate?hl=re, si trebuie sa procedezi asa :
1. Rogi o fata sa negocieze cu ea, sa o pacaleasca sa ii dea ei pagina, si fata sa ti-o dea tie :).
2. Dupa ce ai pacalit-o trebuie sa te misti foarte repede, te duci pe pag. si o stergi repede, pot face eu astea, da-mi linkul cu pagina, si linkul cu cronologia ei, pentru astea contacteaza-ma pe : bulgarea. lory@yahoo.com

| LORYLoreley a răspuns:

Buna!
Mie mi s-a intamplat cu https://www.facebook.com/Ilovemylifjavascript:void(0); e.comunitate?hl=re, si trebuie sa procedezi asa :
1. Rogi o fata sa negocieze cu ea, sa o pacaleasca sa ii dea ei pagina, si fata sa ti-o dea tie :).
2. Dupa ce ai pacalit-o trebuie sa te misti foarte repede, te duci pe pag. si o stergi repede, pot face eu astea, da-mi linkul cu pagina, si linkul cu cronologia ei, pentru astea contacteaza-ma pe : bulgarea. lory@yahoo.com

| andyselena a răspuns:

Scuze ca ma bag, nu stiu cum o poti recupera dar am un sfat: pe viitor numai pune manegere in afara de tine(cuze daca gresec cu ceva)+ Am nevoie de admine la o pagina de facebook daca sunteti interesati intrati pe contul de fb: Deea Const (poza de profil ca asta)

| MikyMihaela2013 a răspuns:

Da te inteleg destul de bine, si eu am avut o pagina care a fost furata! De o fetita de 10 ani. Doar ce facusem pagina nu era atat de mare dar eu o indrageam avea 700 de likes, iar daca doar ce o facusem nu stiam cum sa pun si cand am pus admine le-am pus manager, dupa cum se vede putea fii furata de mult, dar adminele erau de incredere pana cand o fata mica de 10 ani s-a oferit ca vrea sa fie admina, si am pus-o [manager] a doua zi nu mai era pagina mea nu mai stiam ce sa fac. Am intrat de al facebook de al meu si i-am zis ca vreau sa fiu admina, dar m-a pus contect creeatorsi nu o puteam recupera, sic e mi-a venit miie sa o mint ca daca imi da pagina inapoi o pun admina pe o pagina mare de vreo 14.000 de likes. Ea a zis ca vrea dar sa o pun manager. Mi-a dat pagina si i-am zis ca aam mintit-o, nu prea i-a copnvenit dar am recuperat-o. Incearca sa o minti si tu cu o pagina poate ti-o da inapoi!winking