| SuperGirl122222222222 a întrebat:

scuze de categorie. stie cineva unde pot gasi in Bacau, capace pentru casti, sunt din silicon, sau cauciuc? de curand, mi-am cumparat niste casti pentru Samsung, am dat destul pe ele, si nu vreau sa le arunc pentru ca nu mai am la ele capacele alea care se baga in ureche. le-am pierdut.crying ma ajuta cineva? dau funda.

1 răspuns:
| Robertty a răspuns:

In real ai fost? sunt o gramada de magazine de genu nu are cum sa nu gasesti!winking