| Anemona a întrebat:

se apropie banchetul de clasa a8a si as dori o prere in legatura cu rochia. vreau ceva stil balerina si sa port cu conversihappysi daca se poate albastrul cerului sau roz deschis:*. poate ma ajutati cumva...sau orice alta rochie dragita e binevenita:*:*pupici.

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Alba toata, pana la genunchi, sau putin mai jos... cu balerini in picioare, si chiar daca ai ce, nu deculta foarte mult... cu parul desprins.
Si daca mai continui, dau intr-o fantezie. Asa ca: asa e parerea mea.

| Bianca206 a răspuns:

Http://nana.kaz3.info/......4x300.jpg, genu' asta imi place cel mai mult mie. cu un toc, si parul' desprins, ondulat. http://media.photobucket.com/image/rochite%20banchet/doarAlly/verawang.jpg - sau asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un negru cu albtongue
Pupishi cu lipishihappy