| anonim_4396 a întrebat:

Se uita cineva la Insula Dramei Totale (Actiune Drama Totala)? Cine este preferatul vostru si de ce? Care este cuplul vostru preferat si de ce? Va rog, cei care nu se uita sau care o considera o prostie sa nu raspunda cu jigniri sau daca nu se abtin sa nu raspunda deloc. Am adresat intrebarea DOAR CELOR CARE SE UITA LA ACEST DESEN ANIMAT. Va multumesc ca va dati cu parerea!

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu sunt cam mare pentru desene animate, dar m-am uitat la serialul ăsta de câteva orihee hee. Îmi place mult de Gwen, Owen, Bridgette, Geoff, Duncan, DJ, Trent.Cuplul preferat Gwen şi Trent pentru că mi se par cei mai simpaticibig grin.

| cornel a răspuns:

Sunt plictisitoarehee hee

| maria ;x a răspuns:

Sallut! am 14 ani dar imi plac desenele si acesta e dragut iar mie imi place de guen si tipul cela(prietenul ei) atat am avut sa ti zic. pupic

| Enys a răspuns:

Mie mi se par cei mai simpatici guen si trent si cei mai ciudati sunt owen si cealalta nebuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Personajul meu preferat este trend si cupul meu prefeter trend si gwen

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place duncan iar cuplul meu preferat e duncan and coutney pentru ca le sta bine impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da normal e cool

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna andrutza.Eu ma numesc andreea lacramioara.Ador acest desene, iar preferata mea este lasona, cuplulgeff si aia.ma bucur ca tiam trimis mesaj.paapa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E misto desenu si ma uit zilnac la el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Duncan FTW laughing...la cati ani am nu prea trebuia sa ma uit la desene da n'am ce face, asta e prea frum big grin.Stie careva un link de unde pot sa iau melodia din intr-o?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Preferatul meu este duncan si perechea me chiar daca a fost foarte scurta este duncan si guen se potriveau fosrte bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Preferatul meu este duncan si perechea me chiar daca a fost foarte scurta este duncan si guen se potriveau fosrte bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni nu se uita entru ca nu e un desen pentru copii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Linsdsi pentru ca e frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate mai lasa desenele ca te protesc nu ca nai fi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi palce Duncan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cuplul meu preferat e sierra si cody.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ionita Daria din Gaiesti. Cuplul meu preferat este Gef si Briget.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

du-te dreacu

| pleasehelmme a răspuns:

Am mai multi preferati dar cel mai mult imi place de cody si duncan.cuplul:duncan-gwen si gwen-trent