| Micuţa a întrebat:

Buna Seara! kiss Am nevoie de ajutor :-). Vreau sa fac un videoclip cu Movie Maker ( cu texte, imagini si o melodie ). Problema e ca nu gasesc Movie Makerul prin lap top :-s ...am windows 7. Cand dau search la START apare ceva cu Live Essentials. si trebuie sa descarc :-|. Sa o descarc? Sau unde gasesc Movie Maker-ul? Ajutor :-((. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| seby97 a răspuns:

Salut
decat sa cauti movie makerul 1000 de ani mai bine il cauti pe net si il descarci.big grin