| FadedravenXD a întrebat:

Buna seara!
Am vazut ca daca duci la kaufland pet-uri sau doze pentru reciclare primesti un bon pe care daca il duci la receptie primesti bani in valoarea a ceea ce ai reciclat. Intrebarea mea este daca merge sa reciclezi pet-uri si doze cumparate din alta tara.

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Mi se pare că nu, pentru că nu sunt eligibile, pentru că cele de la noi aparțin de un alt sistem de reciclare, cele din alte state, din statele respective.
Dar ca sa te convingi singur, testează!

| FadedravenXD explică (pentru Hyperion7):

Mersi mult de raspuns, m-am convins

| Hyperion7 a răspuns (pentru FadedravenXD):

Mulțumesc și eu pentru funda!
Toate bune!

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.De fapt, campania aceea s-a terminat ieri, a tinut doar in perioada 6-12 mai.Si eu voiam sa profit dar nu am apucat.Asta e, vor mai fi ocazii.

https://www.facebook.com/kaufland.romania/posts/835969061893215