| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a întrebat:

Buna searahappy
Caut melodia asta de cateva zile problema e ca nu imi amintesc cine o cantasad imi amintesc putin din versuri "vezi tu scumpo o fii stat si cu tine /stiu stiu ca a ars-o si cu altele./dar el are o fata si pentru el doar eu sunt importanta". Ma intereseaza cine o cantahee hee ca de restul ma ocup euhappy
mersi:*

3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Nu stiu dar suna ca naiba laughing

| ☺Þĺ†ĺ©†☺ explică:

Stiu dar asa am vazut la cineva pe hi5hee hee...Eu stiam decat partea aia "Stiu, stiu ca a ars'o si cu altele dar el are o fata si pentru el doar eu sunt importanta"happy
chiar nu stiu cine o cantathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aflat cum se numeste? happy