| claudiuflorin a întrebat:

Spuneti-mi de ce ofertele de abonament orange sunt mai scumpe delfin 12, 12 euro, si iti da 1100 min orange, iar pe cartela prepay cu 5 euro iti da 1000 de min mesaje. 3000 de min cu 7 euro. Va rog spune-mi unde este mai convenabil pe cartela sau abonament orange? De ce abonamentele orange sunt mai scumpe? De ce abonamentele, minutele nu se mai reporteaza? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| bebesan a răspuns:

Dupa parerea mea ab sunt facute pentru: 1. fraeri 2. pentru cei care vor sa ia telefoane ieftine (la abonament)