| cyufulyky a întrebat:

stie cineva jocul acela cu mos craciun cand il tragea pe altu de chiloti si trebuie sa faca puncte alunecand pe o banda bla bla bl. miniclip da rnu mai stiu exact cum se numestecrying

7 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Skijump, este singurul joc pe care-l stiu ca-i cu Mos Craciun si aluneca cu schiurile si trebuie sa adune puncte, apoi cand cade ii pocneste coloana laughing

| viatadecacatt a răspuns:

rolling on the floor il tragea de chiloti?
Nu situ dar incearca sa cauti pe google jocuri cu mos craciun poate il gasesti.

| cyufulyky explică:

Nucrying nu e cu schiuri. e cu un mos care-l trage pe altu[se joak si-n doi] pe o banda iar cand se termina banda aceea cade-n apa si se joaca cu mai multi omuletsi si trebuie sa faca puncte depinde cum il tragi e ceva de genu un arc...nu stiu exact cum sa ma exprimhee hee

| cyufulyky explică:

Am gasit jocul mi l-a trimis cinevape messengerhee hee

si se numeste elves 2laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elves 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ...si eu il caut