| justmeesb a întrebat:

Buna seara, sunt in Italia si vreau sa ma ajutati cu ceva.cum fac sa-mi dezactivez optiunea pe care o am pe cartela de orange in asa fel incat sa-mi ramana creditul si sa nu-mi mai ia credit ca oricum nu ma incanta cu nimic msj nationale si minutele, eu am nevoie da credit. Deci la ce nr sun? mersi

1 răspuns:
| SoSo_6077 a răspuns:

Apelezi *100# te duci la ramura unde ai actuala oferta si ai "reactivarea automata a obtiunii" intri acolo si dai anulare!

daca nu te descurci apeleaza 444 si intri in legatura cu un consultant Orange ( apelul este taxabil)