| anonim21_7560 a întrebat:

Buna Seara TPU. Am si eu o intrebare. Am 15 ani si am ceva par pe picioare, maini si burta. Cel de pe maini si picioare nu ma prea deranjeaza, dar in schimb cel de pe bura da.Nu este foarte mare dar este vizibil si asta ma deranjeaza mai ales ca acopera o suprafata destul de mare, Ce as putea face sa mai scap de el? As putea sa il tund cu o masina de tuns si daca da in cat timp va creste la loc? Si inca ceva nu vreau sa ma rad pe burta cu lama sau sa ma epilez ca va creste foare mult intr-o perioada foarte scurta iar la ceara sau aparate de ras nu m-am gandit ca sunt cam dureroase.

Răspuns Câştigător
| andrrei08 a răspuns:

Esti inca mic, nu umbla la el in nici un fel inca happy mai lasa-l un an macar. si dup-aia mai bine il tunzi cu o masina, nu il lua cu ceara pentru ca iti pot creste fire pe sub piele si creste mult mult mai gros si mai negru. iar cu lama nu e indicat tot cam din aceleasi motive happy sunt in aceeasi situatie, stiu eu ce stiu laughing oricum, nu sperii fetele, mai mult le faci curioase asa.

2 răspunsuri:
| AbcElly a răspuns:

Tu la 15 ani nu te-ai epilat pe picioare?chatterbox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca te ajut cu ceva dar sora mea a fost la salon pentru asa ceva si acum nu are cea de la salon ia luat cu cear si pe sora mea nu a durut-o numai cateva secunde si cea de la salon a spus ca dupa cateva interventii o sa i se slabeasca fisrul de par si o sa devina mai subtire iar noua ne da impresia ca firul e mai gros deoarece varfurile nu mai sunt ca inainte faza ca ca se ingroasa firul de par am auzit ca e un mit acum depinde. sper ca te-am ajutat dar crede-ma mai bine il mailesi o perioada de timp sunt chestii si mai grave de atat sinu o sa se uitte toata lumea doar la parul de pe burta crdema sper ca te-am ajutat.big grin