| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU, buna seara tuturor care cititi acest mesaj.
De ceva vreme imi place o fata foarte mult, cu care dealtfel sunt la acelasi club de tenis.De vreo saptamana-2 am inceput sa discut cu ea pe messenger sau face 2 face, cei drept, doar cateva propozitii, deoarece, sincer sa fiu, cand dau de o fata asa frumoasa ca ea nu prea imi mai vine nici o idee in cap.Lucrurile stau cam asa, uneori cand ne uitam unul la altul, ea se uita foarte fix la mine, iar uneori incepe sa rada.Acum cateva zile am rugat o coelga de-a mea sa vorbeasca cu ea si am aflat ca ea crede despre mine ca sunt frumos si de treaba si ca ii place sa o bage baietii in seama cat mai mult.Ideea proasta este ca eu mai demult am fost cu o fata de la tenis (mai putin de o zi), pe care ea (Denisa) nu prea o suporta.Prin anumite cai am reusit sa-i dovedesc ca un rpea a fost nimic intre noi.Problema mea este aceea ca nu stiu cum sa fac sa abordez mai multe subiecte cu ea, incep sa ma panichez atunci cand simt ca nu-mi mai vin ideile si ii spun ca trebuie sa inchid.Inca ceva, in fiecare seara cand ne salutam de noapte buna, ea mai baga si cate un semn :* sau :X.Nu stiu daca ma palce catusi de putin sau nu, dar vreau sa am ajutati in legatura de cum sa vorbesc cu ea.Mentionez ca daca ii vorbesc in fata reusesc sa nu ma pierd cu firea si ca ea este o fata destul de cuminte si foarte draguta. Daca ma ajutati si iese ceva va raman profund indatorat.
Multumesc anticipat si o seara buna va doresc!

Răspuns Câştigător
| Anonima007 a răspuns:

Buna.As vrea sa stiu de unde esti.Ca povestea mi se pare cunoascuta si pot sa te ajut. Poate stiu de ce fata iti place... daca esti de unde sunt si eu.happy

1 răspuns:
| bozioru a răspuns:

Nu cred ca ma cunosti, sunt din Bucuresti, oricum daca ma poti ajuta iti raman dator si o sa ai parte de tot respectul meu happy