| adela999 a întrebat:

Buna seara TPU! dati-mi niste idei cum sa fac sa doarma prietenul meu la mine, chiar daca fac 17ani imediat ai mei parinti daca ar fi vorba sa doarma la mine doamne ce ar face din mine de doamne feri.si intr-un fel mi-e ciuda pentru ca alte fete de varsta mea chiar si mai mici dorm prietenii lor la ele si mie mi-e ciuda ca nici pana in oras nu ma lasa chiar daca il cunoaste de mult timp.si ii un baiat foarte linistit, dar nu stiu. cum as incerca sau sa facem amandoi ca sa doarma la mine ce minciuna sa bag? apropo are 19ani si are carnet de conducere!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol, si ce daca are carnet?

Daca alte fete de 16 ani iti *** copilaria asta nu inseamna ca parintii tai trebuie sa iti permita si tie. Te mananca, ai rabdare sa faci 18 ani si te scarpini cu cine vrei si unde vrei.

| Dugalle a răspuns:

Ai putea sa incepi mai intai cu DEX-ul si cu DOOM-ul.

Alta chestie, daca are carnet ( desi nu inteleg ce relevanta are ) puteti sa va f*****... iubiti! ( nu ma lasa TPU sa scriu altfel ), sa va iubiti in masina.

Da, stiu, a doua idee scrisa de mine e pe langa subiect total, la fel ca dorinta ta de a dormi cu " iubi bubi " in acelasi pat pentru ca asa fac fetele de varsta ta si cele mai mici pentru ca te frustreaza chestia asta ca ele dorm si tu nu.