| MissGreenDots a întrebat:

Buna seara tuturor. De cateva zile ma simt extrem de singura. Am cea mai tare prietena din lume, dar parca si cand sunt cu ea, tot ma simt singura. Mereu sunt suparata, nu imi vine sa rad, parca imi lipseste ceva, parca am uitat ceva, acum mult timp in urma. Precizez ca sigur nu e un prieten ceea ce imi lipseste, ma refer, iubit...Adica, nu e prima oara cand am astfel de stari. De mult timp am, si nu stiu ce sa fac, mereu plang, si chiar fara motiv straight face

Răspuns Câştigător
| Lexiiii a răspuns:

Te inteleg! Si eu mai am moemnte din astea si chiar nu stiu de cethinking
Cred ca toata lumea are cate o perioada dinasta din cand in cand. Mi-se pare normal. Uite daca peste cate-va zile nu o sa te simti mai bine, sa ma cauti si sa imi dai in cap ca nu am avut dreptate laughing)
Dar o sa te simti mai bine ai sa vezi, sunt numai stari, pe care le are toata lumea le are!:*

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Daca ai nevoie de cineva cu care sa vorbesti anumite probleme sau ceva de genul, lasa un pm happy. Poate reusesc sa te-nveselesc tongue. Daca nu, ignora raspunsul meu happy