| Andrada_5061 a întrebat:

Sper sa nu va plictisesc:-sDeci stiu un baiat de mai mult timp l`am vazut l`am placut. A inceput scoala fun, party am uitat de el. M`am gandit da el 1 saptamana 2 si apoi cum am spus am uitat.Acum PROBLEMA. L`am vazut din nou flacara s`a aprins din nou si eu speram sa nu mai sufar niciodata de timiditatea mea! El are 15 ani eu am 14 Bun! Eram la strand si aproape toti baietii din grupul lui erau pe mine si ma aruncau in apa...chestii. Nu pot sa zic ca sunt chiar timida dar in fata lui:-s... la srand am observat ca se tot uita la mine, sarea langa mine, ma impingea in apa, el imi dadea mana sa ma scoata din apa eu nu ii dadeamcryingdaca as putea sa dau timpul inapoi m`as baga in seama cu el, m`a luat o data in brate si am sarit amandoi si eu de la el din brate"mai, mai nu stiu sa innot"da eu stiam si am sarit apoi am iesit amandoi la suprafata si m`a luat de mana si m`a intrebat daca stiu sa innot si eu am zis "da stiu"si proasta de mine l`am impins si a zambit asa cu coltul gurii.Mai si acum faza tare care m`a dat pe spatelove strucklove struckCand am plecat eu eram cu spatele la el M`am uitat la el si el la mine si a facut ochisorii aia se uita suparat stii ca si cum ar fi suparat ca plec puppy dog eyes!love struckMor dupa ei si acum am imaginea in minte.Am hi5 lui id`ul dar o singura data am vb si el m`a intrebat ai un mp3, mp4 si eu am zis nu.
Chiar nu stiu ce sa fac sunt disperata! Arata superlove strucklove struckNu stiu daca ma place mai multe pers mi-au zis ca ma place si sunt multe fete care il Placlove struck

Va rog Frumos Ce sa fac
!

Help Mecrying
ThxXlove struck

Răspuns Câştigător
| oanamaria a răspuns:

Eu cred ca e simpla treaba dar tu o complici.Stai linistita, faci bie, nu toate se obtin usor in viata.Afla si tu daca acum are prietena sau nu. Apoi incepe sa vb cu el pe hi5, poate iti cere id-ul sau poate i-l ceri tu, daca scapi de timiditate.Egreu,stiu,si eu sunt timidalaughingsau ia legatura cu prietenii vostri comuni, mai stai cu ei poate asa va veti mai intalni.Numai ca trebuie sa lasi si tu de la tinewinking

6 răspunsuri:
| Miruna_7873 a răspuns:

Pai;-?
Evident ca tipul simte ceva atractie pentru tine...
Acum ceea ce poti sa faci e sa te bagi in seama pe mess etc.

| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

Deci eu asa spun.ca daca o sa t; bagi si tu inseama cu el :afli mai multe despre el de la prieteni lui hi5[chestii P.in primul rand daca are prietena ca nah... poate treaba e serioasa intre ei.{dar stiu cum e sa fii timida si eu suntblushing. lasa'te purtata de vaL.de sentimente.si asa o sa fie mai bine.si cred ca si el simte ceva ptre tine pentru ca se uita dupa tine insistent dar intai verifica ce simte el pentru tine{mult succesc cu baithu!:*

| Andrada_5061 explică:

Am uitatblushingDau funditawinkingbig grinlove struck

| Andrada_5061 explică:

NU ca am id`ul lui...si cum am mai zis m`a inteebat de un mp4, 3 si eu am zis da nici nu ma cunosti si vrei mp4 si el a zis ca nu`i problema de cunonstintalove strucklove struck
Mai astept cateva raspunsuri si apoi dau fundita sa vad ce sfaturi mai au unii...Mc pentru totlove struckthumbs up

| sssss a răspuns:

Asa patesc si eulaughing. regret cateodata ca nu am facut ceva cand trebuia sa fac! Dar stai linistita pentru ca daca e sa fie ceva mai mult intre voi vei avea timp sa-ti repari greseluta! Eu cred ca te place daca s-a comportat asa! EL a facut primul pas.acum depinde de tine! Incearca sa-ti invingi timiditatea si o sa fie mai bine! Adica tu il placi iar atunci cand te ia in brate sau te intreaba ceva, numai fugi de el! Succes!:*

| gabytzu4ever a răspuns:

Mishto dar pakat ca l-ai uitat!sad