| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi niste filme de groaza bune in afara de saw exorcizarea lui emily rose exorcitul...multumesc anticipatkisskiss

9 răspunsuri:
| Rioko a răspuns:

Silent hill e primul dupa lista mea de filme de groaza :O

| madycumada a răspuns:

Drag me to hell.

| Carlaaa a răspuns:

Dead silence. Datorita acestui film toata lumea este fericita ca nu mai tip cand ma sperii, daca il vei vedea, vei intelege laughing.

| Kitty a răspuns:

Silent Hill.

| bfvhjcv a răspuns:

Buna.
The Unborn:s

| Stixie a răspuns:

Mie personal.imi place Carrie(1976)hee hee

| Frozen a răspuns:

Carantina, The Ring (partea 1)

| anonim_2824 a răspuns:

Trick'r Treat merita vazut. e un film de halloween. daca il vezi si iti place poti sa imi lasi un mesajbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Guinea Pig; August underground; Begotten; Cannibal Holocaust