| Andreea_7493 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva filme dragute, romantice daca se poate, care merita intr-adevar vazute, care v-au impresionat! Multumesc frumos

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Dirty Dancing, Love story, sau alege de aici : http://www.filmoteca.ro/filme/gen/romantic

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

A walk to remember :X:X:X

| Pupily92 a răspuns:

O altfel de Cenusareasa moderna :X

| liveincolors a răspuns:

Twilight

Titanic

A walk to remember

Valentine's day

Casablanca

Love story

| baiatudela4 a răspuns:

The notebook tongue sa imi spui parerea dupa ce il vezi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Keith, merita vazut.
Jeux d`enfantes este de asemenea destul de interesant.
Spread-nu este comedia romantica tipica, dar din punctul meu de vedere este o mica lectie de viata. Daca ti-a placut vreunul din filmele de mai sus o sa revin cu alte sugestii. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My sassy girl
chiar cred ca e diferit de alte filme.are ceva in plus. mie mi-a placut foarte mult.merita vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De exemplu ar fi filmul :o mare de pasiune, fructul otravit...