| missbeatris a întrebat:

spuneti-mi si mie ce liceu trebuie sa fac ca sa dau la drept si nu ma luati cu chestia ca nu e necesar liceu pentru ca e uneori adica de exemplu daca dai la filologie nu poti da la finante banci pentru ca sunt sanse mici sa iei

Răspuns Câştigător
| Muppet a răspuns:

Ar fii mai bine sa dai la filologie pentru ca o sa iti trebuiasca multa istorie in facultate. si da bacu` tot la istorie

1 răspuns:
| ATHOS a răspuns:

Tine minte : dupa terminarea unui liceu poti urma orice facultate doresti cu exceptia celor la care se dau probe de aptitudini(Conservator, Educatie fizica si sport...). Daca iti doresti cu "adevarat" sa faci o facultate si sa o termini cu rezultate exceptionale, atunci, cu siguranta vei reusi.
Bafta!