| spadacio a întrebat:

Buna
spuneti-mi si mie detaliat, care sunt cele mai bune iteme de ninja... nu imi dati toata lista cu comenzi
Mersi (METIN2)

3 răspunsuri:
| WTFAAA a răspuns:

Salut, cele iteme de ninja si cum sa iti construiesti status-ul :
status : 2 vit - 1 dex.
Iteme : un ninja perfect pe metin2ro ar fi cel cu urmatoarele iteme : armura posedata +5 ( adica maximul la aceasta )
cutite neinsufletite +9 bonusate perfect ( ninja are nevoie de 12 flexibitate si semi-om, critica, patrunzatoare, etc. )
coif de level 80 +9 bonusat bine.
papuci lv 59 +9 bonusati. ( sper ca stii ce bonus)
cercei lv 54 +9.
bratara lv 54 +9.
colier lv 54 +9.
Bine inteles, toate cele de mai sus bonusate perfect cu flexibilitatesi semi-om.

Funda? Merci big grin

| spadacio explică:

Doar Arme si armuri, de pe metine private

| Tzuby a răspuns:

Neinsufletitele de lvl 80 ( de obicei itemele epice)