| gimina a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste idei unde as putea face banchetul de sfarsit de clasa a 8-a.La un restaurant? Sau la munte? Astept idei.

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Undeva sa-si poata permite toata lumea ca ar fi pacat sa nu fiti cu totii

| push2gl a răspuns:

Petrecere placuta

| Elenutza_7555 a răspuns:

Buna elena sunt ma gandeam sa dau la campulung sau la breaza dar nu stiu care e minimu' la medie oricum am medii mari dar nu stiu am o frica uite ia id-ul meu si mai vb elena_steluta2001@yahoo.com poooop