| Laurentyu24 a întrebat:

Buna spuneti-mi si mie va rog ce placa video imi trebuie sa imi instalez fifa 12 sau fifa 13 deoarece am luat fifa 12 l-am instalat dar imi merge in reluare am NVIDIA GE FORCE 7100 GS,, MEMORY 1024 RAM PROCESOT INTEL (R) PENTIUM(R) 4 CPU 3. 00GHZ(2 CPU S) AM MMICROSOFT WINDOWS XP

3 răspunsuri:
| radutiulian a răspuns:

Baga-ti pes 13 fratica..si un pesedit nou si gata-i fifa 13.nu te mai complica, eu am 512 RAM, gforce 7300 le si 1.8 ghz si imi merge pes 12 brici, am si un pesedit 3.5 si am scapat de fifa

| UnFoRgIvEn a răspuns:

La fifa 2012 placa video recomandata este GeForce 8800 GS tu o ai aproape de limita de jos si tinand cont ca ai si 1gb ram care e minimum requirement pentru fifa 12 s-ar putea de asta sa nu iti mearga.Parerea mea e ca ai cam putin RAM dar poate fi si din alte cauze.

| subz3ro a răspuns:

Mie imi merge bine fifa 12, si am Windows 7 Ultimate poate este de la placa video eu am placa video de 2 GB