| GyoLove a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog ce sa fac, cum sa fac ca sa treaca timpul mai repede, sa vina odata ziua de sambata? Ptk. eu duminica sau luni plec in italia, iar sambata vine tatal meu din italia sa ne ia sa mergem acolo, Dar nu mai am rabdare, nu stiuh ce sa mai fac...

2 răspunsuri:
| fgch a răspuns:

O idee ar fi sa nu te mai gandesti acolo, gandeste-te la orice altceva.Din monent ce te tot gandesti acolo e si normal sa treaca mai greu timpu.Incearca sa iesi p undeva, sa te joci ceva.nu stiu. Orice doar sa nu te mai gandesti acolowinking

| Fujito a răspuns:

Iesi cu prietenii afara, uitete la filme, joacate un joc pe calculator, dormi, citeste o carte si cam atat, funda?