| YLoveNiniForeverFan1 a întrebat:

Buna spuneti-mi si mie va rog unde gasesc site-ul ala sa fac tricou hannah montana nu radeti sau va bateti joc va rog... vreau site-ul concret dau funda si vot big grin

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna uite intra aici:http://www.disney.ro/DisneyChannel/competitions/hm_style/si aici iti spune tot ceea ce trebuie sa faci.Numai bine.

| Jony123 a răspuns:

Pai uitate pe disney ca fac dea reclama o gramada... parca era disneychanele.net sau. ro sau. com nu stiu sigur...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tricoul poti sa-l faci pe www.disneychannel.tv