| CaRmEn62 a întrebat:

spuneti-mi va rog ce hobby mi-as putea gasi
mie imi place mult desenatul, dar m-am cam plictisit de el, uitati citeva desene de-ale mele digitale si traditionale
http://carmelyfairy.deviantart.com/gallery/?catpath=/

va rog mult :)
sa fie ceva interesant, sau spuneti-mi ce hobby aveti voi

5 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Pai hobby-uri de ale mele sau ale prietenilor sunt, in general, muzica, practicarea unui sport (eu fac inot si imi place mult, e foarte tare si voleiul), colectionarea anumitor lucruri (scoici de exemplu), dansul (am un prieten care face street dance si mi se pare foarte interesant), skateboarding (iubitul meu face dar mie mi se pare foarte greu la modul ca eu cad imediat de pe placa laughing ), role, bicicleta, diverse jocuri pe pc, coarda, machiajul, moda, cartile, puzzle-urile, yoga, aerobic, gastronomia, plantele, drumetiile, fotografia, scrisul (poezii, cantece, etc), fitness, echitatie... hmm cam astea ar fi. Sper sa iti placa macar unul din ele si totusi straight face de ce sa renunti la desen? Esti priceputa si daca asta te pasioneaza nu ar trebui sa ai puterea de a spune "nu, nu am chef ". Mult noroc in continuare.

| Maddutzakiss a răspuns:

Buna pai fiecare are hobby-ul lui/ei depinde ce iti place sa faci ce te atrage de ex mie imi place sa inot toata vara eu inot am piscina acasa dar mai merg si la mare sau in alte locuri la plaja eu verisoara maea si iubitul meu practicam acest hobby acum tu decizi ce hoby vrei sa practici gandeste bine ce ti-ar placea sa faci in afara de desenat

| Maddutzakiss a răspuns:

Sunt bune desenele bravo iti doresc mult succes in continuare!

| Snookie a răspuns:

încearcă să faci origami, felicitări pentru desene.

| Bianca72 a răspuns:

Buna tu ai putea sa te ocupi cu sportul:inotul, dansul si altele...sau ai putea fi un designer de haine.Hobby-ul meu este de a colectiona monede din diverse tari si am o sumedenie si-mi place!