| auroraa a întrebat:

Spuneti-va parerea, aici am o poezie scrisa de mine la 12 ani http://sstardust.blogspot.com/2011/07/timpul.html ce ziceti?:) dadeti-va cu parerea si despre design :) astept pareri, puteti sa comentati si pe blog... dau funda

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Foarte frumoasa poezia, mi-a placut mult, cuvinte frumoase folosite, si un subiect asa interesant, mie unu mi-a placut foarte mult, si desing-ul este frumos, se si potriveste cu poezia, daca as avea timp mi-as face si eu blog, dar nu am timp sa ma ocup de el