| dianaaxd1 a întrebat:

stie cineva cand incepe french kiss?!

Răspuns Câştigător
| Helvete a răspuns:

Eu stiu la ce te referi. Emisiunea aia de pe Kiss FM. Din pacate, nu mai incepe. Nu se mai face. Dan Fintescu are un program de dimineata, tot pe Kiss FM, si alte chestii de genul. Si nu se mai face, din pacate. Era singura chestie pe care o ascultam la radio. Pacat, era foarte tare. Si nu au avut decat 2 sezoane... Asta e, mie unul o sa imi lipseasca. Mereu ii ascultam, mai ales in timpul scolii. Ma mai faceau sa rad si auzeam chestii interesante. Dar asta e.

3 răspunsuri:
| Punky a răspuns:

S-a terminat!straight face
crying
Vreau French Kiss!

| Vanity a răspuns:

Asculta in seara asta, se poate sa inceapa! Sper ca nu s-a terminat! crying

| vlad210 a răspuns:

Nu prea inteleg la ce te referi laughing