| BiancaDRox a întrebat:

Buna!
Stie cineva ceva medicamente pentru ingrasare? Sau diete?
As vrea sa ma ingras acum ca tot vine vacanta si vreau sa ma ingras macar 10 sau 5 kg.
Va roooooog! Daca stiti ceva dieta care chiar functioneaza va rog sa mi-o spuneti si mie.
Funda funda funda funda funda!:*

3 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Aici gasesti un tabel cu valorile nutritive ale alimentelor care cred ca te vor ajuta in a alege ce sa mananci si ce nu.
http://dietapentrutine.blogspot.com
Numa bine.

| SimonaQs a răspuns:

E foarte usor sa te ingrasi(mananci dulciuri, seara mananci mai mult, si mai ales acum de sarbatori sigur te vei ingrasa cel mai mult de se depune cand mananci seara deoarece nu faci efort )... Orice om e irezistibil dulciurilor si asta te-ar ajuta sa te ingrasi... Fundita?

| passyon22 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai un stil de viata adecvat,sa dormi foarte bine, sa mananci la ore fixe, poti incerca ulei de peste, multicentrum, proteine