| zuzypop a întrebat:

stie cineva cum as putea sa imi aranjez parul daca e FOARTE cret?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| PykyPyky a răspuns:

Parul cret este greu de aranjat, dar este o comoareamai ales daca este lungbig grin
O modalitate ar fi sa-ti dai cu spuma de par(de calitate) ca sa-ti stea mai aranjatbig grin
Iar daca dimineata ai aceeasi problema de aranjare a acestuia mai aplici putina spuma, sau eventual folosesti ondulatorul.Succes.

| PykyPyky a răspuns:

Aplici spuma de parbig grin

| Crina_8634 a răspuns:

Parul cret e superb! Lasa-l rebel.asa cred eu ca ar arata cel mai bine.

| Ana12_3046 a răspuns:

Habar nu am si eu am parul foarte cret da mil dau cu placa incearca dar mil dau cu placa incearca dar nu prea mult numai cat de cat sa ti se aranjeze ca se arde foarte tare daca ti-l faci mult si des

| zuzypop explică:

Nu imi sta chiar daca il dau cu placa

| 19mm91 a răspuns:

Da. Il lasi asa! O gramada de lume ar prefera sa aiba parul cret.