| EGT a întrebat:

Buna!:*stie cineva cum schimb informatiile de la facebook? adica sa sterg actorii sportivi preferati etc. dau la editeaza dar nu pot sa sterg funda raspunsului care ma scoate din incurcatura >:

Răspuns Câştigător
| AndreeaSakura a răspuns:

Sa spunem ca iti placea Rihanna si ai scris asta la Informatii. Apoi ti-ai dat seama ca nu-ti mai place.Deci.dai click pa pagina despre Rihanna si in stanga paginii,mai jos de Perete,Informatii, Fotografii etc., dai click pa obtiunea Nu-mi mai place si Rihanna va fi stearsa automat de la informatii.

1 răspuns:
| LadyAdda a răspuns:

Dai pe pagina respectiva si in partea stanga jos sub prieteni si administratori etc exista optiunea Nu-mi mai place