| ECUCI a întrebat:

Stie cineva cum sta treaba cu transportul pe eastbay.com? Adica cum se calculeaza. FUNDa

3 răspunsuri:
| vis a răspuns:

In jur de 2 milioane te costa doar transportul happy

| Andrulica a răspuns:

Salut! normal de pe eastbay platesti produsul si transportul coletului! dar vezi, unii fac bani din asta...si iti iau 10$ in plus la fiecare produs! Costul transportului mi se pare ca e 100$ pe colet!

| ElizzaTPU a răspuns:

E simplu. Transportul costa de la 30 de dolari in sus. Coletul este expediat prin UPS si ajunge in 4-5 zile lucratoare. Mai multe detalii aici : http://www.adrianstoian.ro/cumparaturi-de-pe-eastbay/