| o1OCXsss a întrebat:

Stie cineva site-uri de unde po descarca muzica fara sa ai nevoie de cont sau de >bani? Sa se descarce usor si simplu? Dau funda /!

Răspuns Câştigător
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Http://www.vidtomp3.com/ Introduci link-ul de pe youtube si gata:)

3 răspunsuri:
| Ovidiu11 a răspuns:

Pai poti sa transformi de pe youtube din.mp4 in.mp3 pe site-ul video2mp3.net.Sper ca te-am ajutat

| jamaican a răspuns:

Incearca aici www.getmp3.info

| Spalatelu_Paul_1997 a răspuns:

Poti cauta diferite siteuri la care introduci linkul de la youtube si le downloadeaza sau iti downloadezi un program ca....DVDSOFTSTUDIO...introduci linkul de pe youtube si iti transforma video-ul in mp3.