| DianaPrepelita a întrebat:

stie cineva vreun plugusor amuzant? funda la ce l mai bun :X

3 răspunsuri:
| Feraru_Florin_1986 a răspuns:

Aho aho copii si frati stati putin si nu manati langa geam va alaturati si cuvantul i mi ascultati Intr o joi de dimineata. M a trimis nevasta in piata dupa oua si gaini si vreo doi curcani mai buni banii eu i am numarat si in piata am plecat dar in cale i mi iesi ghiorghita a lui Vasii si zise el catre mine:ma nu intra frigu n tine? Hai colea la coltisor unde stiu un barisor nitel colea sa ne nicalzim de femei sa mai vorbim si am vorbit am tot vorbit ca putin m am ametit si banii am cheltuit. apoi mana noi ne am dat si spre casa am plecat. Mai la vale n cotitura ma ntalni c o mandra buna ce am iubit o n tinerete de o doream la batranete buna ziua ca i am dat ea de mana m a luat pe obraz m a sarutat si acasa m a invitat insa eu am refuzat.cum stateam de vorba asa apare nevasta mea ma ntreba de sanatate co nuia ce avea la spate eu tipam ca m fost cuminte ea ma batea inainte. Stau si zic acum mai frate daca asta e dreptate? si va dau un sfat mai frati stati si nu va insurati ca nevasta i data dracu stie sa ti suceasca capu ca n vatat o mama sa sa ne chinuie asa ia ma manati maii hai hai