| NoName0909 a întrebat:

Stiti ca la Facebook, pe toate profilele persoanelor apar niste poze in care este acea persoana etichetata...Eu am tot dat X adica le stregeam de pe profil. Acum nu imi mai apare nicio poza acolo.cum pot sa fac sa imi apara din nou? fara sa sterg ceva! Dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| delia12isa a răspuns:

Pai tu nu le-ai sters din profil doar leai ascuns du-te in"foografii" si le gasestii acolo eticheteazate pe tine si iti apar inapoi? funda?

1 răspuns:
| NoName0909 explică:

Dar tot nu imi apare...Am facut cum ai zis tu, dar degeaba! sad