| noname1 a întrebat:

stiti careva cum se numeste proiectul acela prin care studentii romani au ocazia sa plece in america pe 3 luni, in timpul vacantei, sa lucreze? nu stiu exact cum se numeste si as vrea sa gasesc informatii despre el, cum ar fi cum ma pot inscrie, am inteles ca trebuie platita o suma de 3000dolari inainte, cand sunt acele inscrieri, in ce consta acestea, si daca imi trebuie vreo diploma pentru certificare limbii engleze gen examenele cambridge. va multumesc!

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Programul se numeste work and travel. intra aici sa citesti www.work-travel.ro/work_travel_usa.