| capsuna16 a întrebat:

Stiti cumva cum pot bloca persoane pe facebook? In lista mea de prieteni am cativa care ma enerveaza si as vrea sa ii blochez. Funda pentru cel mai rapid raspuns si pentru cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| LexiLaveil2 a răspuns:

Intrii pe pagina lor, si dai block user.big grin
Daca au facebookul nou, timeline, ai in dreapta sus, langa "suna" o rotita dai clik pe ea, si apoi "report/block."

Ma bucur daca te-am putut ajuta.

1 răspuns:
| Nadiiii a răspuns:

Daca te deranjeaza pe chat...cand vorbesti cu persoana respectiva in chenarul acela micut sus in dreapta este o rotita a doua mai exact dai clic pe ea si 2 casuta care iti apare scrie ceva de genu''invizibil pentru...'' sau daca nu merge il stergi de la prieteni FUNDA?