| aalwayss a întrebat:

Stiti cumva daca la Bellagio Club poti merge acolo de la o anumita varsta.Adica. puteti intra chiar daca aveti 14 ani sau cam asa laughing?

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

In cluburi in general si mai ales in clubul mentionat de tine se poate intra doar daca ai implinit 18 ani.Bine asa e legea, de intrat poti intra daca cunosti vorba aia pe careva de pe acolo dar la 14 ani in nici un caz.Cluburile nu sunt facute pentru copii si asta nu eu o spun.Bafta!

| Betty_7297 a răspuns:

Bellagio nu este club, este bar. Si da poti merge daca ai 14 ani. Dar ai scris : ``cam asa`` ai macar 14?