| georgiana952 a întrebat:

Bunahappy Stiti cumva daca se tin cursuri de street dance in Bacau? Saudaca stiti pe cineva care stie street dancepuppy dog eyeshappy Merci

6 răspunsuri:
| georgiana952 explică:

Din Bacauhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna vreau sa te intreb daca ai mai gasit vreun raspuns la intrebarea asta, nu neaparat aici... as fi si eu interesat de niste cursuri thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut pe net ceva pe la Tic-tac dar nu stiu daca intr-adevar e ceva acolo, adica nu am sunat laughing si eu as fii ff interesatasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se tin cursuri de street dance in bacaul in cladirea interauto la tic-tac 60 lei pe luna

| alecsu91 a răspuns:

Buna vreau sa te intreb daca ai mai gasit vreun raspuns la intrebarea asta, nu neaparat aici... dar as fi si eu interesat de niste cursuri thinking

| alecsu91 a răspuns:

@ anonim la tic-tac zici... unde ai vazut pe net... da un link ceva happy