| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a întrebat:

Stiti cumva niste jocuri Browser un pic mai... dragute? Nu vreau de fetite, ca StarDoll, vreau niste jocuri simple, dat fara violenta. Ceva de genul Ikariam sau FooPets.acestea sunt jocurile pe care le joc eu, ar mai fi si jocurile de pe Hi5. Oricum, vreau un link(sau mai multe) a jocuri browser. Va rog nu dati: Tanoth, Metin, Metin2, Triburile sau Imperion. Acestea le-am incercat, nu-mi plac(cu exceptia Tanothului, am cont)
Deci, daca stiti, va rog da-timi niste linkuri. Multumesc :* big hug *DAU fundita*

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| Spectra a răspuns:

The West si Grepolis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand www.farmerama.ro - e un joc super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitefight

the west fara violenta pe www.the-west.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://world3.monstersgame.ro/? ac=vid&vid=327033177 incearca-l merita D si nu are vilenta deloc :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.mafiacreator.ro/Mafia-kings/register/GangsterBoy joc cu mafie nou...intrati ca sa fiti in top... pentru fiecare jucator recrutat primesti 100. 000$

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mechquest.com
www.dragonfable.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www. farmerama si,,,,, molehille empire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferestete de : http://www.deasupratuturor.info
1- Plictisitor
2- Administrarea lasa mult de dorit

| maly43 a răspuns:

Girlsense, 4story, IMVU

| OpreaGrozaGabriel a răspuns:

Recomand molehill empire.