| Zuzy a întrebat:

Buna!happy
Stiti de unde pot cumpara carcasa din silicon pentru protectie pentru telefonul nokia c3? happy
( BUCURESTI )
multumesc! FUNDAAhappy

Răspuns Câştigător
| Crisu_7532 a răspuns:

Gasesti cu siguranta pe www.okazii.ro si gasesti si la magazinele de profil gen Vodafone, Germanos, Cosmote etc (doar ca e posibil sa fie un pic mai scumpe).

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cautat in magazine, insa nu s-au adus inca.Nu cred isa ca vor aduce prea de curand.Si eu caut carcasa insa cred ca cel mai bine este sa o achizitionam de pe net.